קידום אתרים ממומן

קודם בואו נבין.

ראשית, נבין מהי הדרך הנכונה לגשת אל קהל היעד שלכם.

בשביל זה דרוש מחקר, והבנה מהן מילות החיפוש הנכונות ביותר -אשר מבינות את הקהל שלכם עד הסוף.

הבנה זו תאפשר תוצאות מקסימליות במינימום הוצאות שיווק.

עכשיו נגבש אסטרטגיה.

וקדימה לגיבוש אסטרטגיה.האסטרטגיה אינה זמנית, אלא כזו המסתכלת לטווח הרחוק, כדי לדעת לתכנן את הצעדים היטב.

אנחנו בעצם מכינים תכנית פעולה הפועלת לקידומכם בגוגל, מה שגורר יצירת לידים חדשים.

כולנו מחפשים בגוגל הכל, ולכן קידום ממוקד ונכון יגביר את הסיכויים שלכם לחשיפה גדולה.

ועכשיו, לעבודה!

תוצאות מהירות וטובות הן המומחיות שלנו.

אתם תצפו בשיפור ניכר כבר בשבוע הראשון של הפרסום!

כאן אנחנו כבר יוצאים למלחמה, כדי לנצח את האינטרנט ולהעלות אתכם הכי למעלה שאפשר:)

קידום ממומן

קידום אתרים ממומן

מהו קידום בגוגל?

קידום ממומן בגוגל הנקרא גם PPC, הוא אחד מדרכי הפרסום ברשת.האסטרטגיה עליה הוא מתבסס, הינה על חיפושים פשוטים שלנו בגוגל.בקידום אתרים ממומן אתם בעצם נחשפים גבוה בתוצאות החיפוש, וכך מקליקים עליכם יותר, וכך זהו מעגל המזין את עצמו.

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, הם לקוחות שכבר רוצים את המוצר שלכם, וממש הלכו וחיפשו אותו. מה שמעיד על גדולתו של קידום ממומן וכוחו הגדול על פרסום האתר שלכם.

מבחינת השקעה, הוא שווה את זה ללא ספק. אך על מנת להחזיר את ההשקעה כביכול, צריך לדעת כיצד לעשות קידום ממומן בצורה איכותית שתעבוד לאורך זמן.

נצרך ניסיון וידע רחב, כדי לא להרוס לעצמכם ולהפסיד את הלקוחות שלכם.

המטרות שלכם - אל מול קידום ממומן

גוגל יכול לעזור לכם ברוב המטרות שלכם כעסק, כמו למשל הגברת המודעות אצל הקהל שלכם, אירוע או מבצע שווה שאתם עושים ללקוחות, או באופן כללי חשיפה גבוהה לעסק.

קידום ממומן יכול להזמין את הקהל שלכם לכל מה שאתם עושים, להציג בפניו את ההטבות, להזמין אותו לרשימת תפוצה במייל (ניוזלטר) וכך לבסס את היחסים ביניכם היטב עד ליצירת מכירה ואף אפשרות ללקוח קבוע.

קידום אתרים

תוצאות תוצאות תוצאות

נגיד והקידום לא הכי הצליח. נגיד ואתם נותרים מעט מאחור. כך או כך, אתם מבססים את שורשי הנוכחות שלכם ברשת. זה דבר ענק. בקידום אורגני נניח, זה יכול לקחת פי כמה זמן, ולהצריך המון המון השקעה רק כדי שתהיה תנועה מסויימת בגוגל- שקידום ממומן כן משיג בזמן קצר בהרבה.

מה גם שאתם מקבלים תנועה מאנשים שלא הגעתם אליהם לפני, מה שיכול להשיג לכם לידים חמים של מכירות.

אלו דברים גדולים שקשה להשיג בדרכי שיווק אחרות, וכאן היא ניתנת לכם בלי מאמץ רב.

תקציבים

בדרך כלל שני הקידומים, אורגני וממומן, משתלבים יחד ופונים לקהל יעד דומה. שניהם עובדים על עקרון החיפוש, בו מחפשים אתכם ואת השירות שלכם.

התוצאות היוצאות מכל הקידום הממומן הינן בעלות ערך ולסמן על הקשרי ביטויים שעובדים - וכך לעזור ולסמן את הדרך בביטויי הקידום האורגני.

קמפיינים בגוגל

שפע של מידע

כאשר אתם עושים קידום ממומן, אתם מקבלים מידע רב של המערכת. זאת אומרת, אתם יכולים לגלות מה עובד ומה לא. אילו ביטויים מוקלקים, ואילו לא. מה גם, שאתם מקבלים מידע כללי על כל ההקלקות, החשיפות, ונתוני ההמרות שלכם.

שמרו את כל המידע הזה, הוא יכול לשמש אתכם בעתיד בדרכי שיווק אחרות! אתם יכולים ללמוד המון על קהל היעד שלכם דרך הנתונים הללו.

לסיכום,

קידום אתרים ממומן מעולה עבור העסק שלך, בייחוד אם אתה בתחילת ההתרוממות שלך מבחינה דיגיטלית, ובמקביל כדאי להרחיב את דרכי השיווק - כך שהן יהיו מגוונות, ואתה תהיה בכל מקום רלוונטי.

עשו זאת נכון, והתוצאות בהחלט יגיעו.

בהצלחה!

פרסום אתרים